Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha gyűlölök enni?

Mit tegyek, ha gyűlölök enni?

Figyelt kérdés
Ez a jelenség nagyjából pár héttel ezelőtt kezdődött. Én mindig is nagyon szerettem enni és ez sajnos meg is látszott. Viszont nagyjából 2 hónapja elkezdtem diétázni meg edzeni. Elég jól haladtam a dologgal és fogytam is rendesen. Hozzátenném nem valami őrült diétát követek hanem egy dietetikus által összeálított étrendet. Viszont az utóbbi időben megutáltam az evést. Semmilyen kaja nem esik jól, az se amit egyébként szeretek. Most nagyjából 60 kg vagyok de még szeretnék fogyni. Viszont így hogy alig tudok valamit letuszkolni a torkomon nem tudom ez hogy fog menni. Tanácstalan vagyok.

2021. ápr. 11. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy lélegezni azért szeretsz!
2021. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez már átcsapott anorexiába, kérj szakembertől segítséget!
2021. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Íz- és szagérzékelésed van?
2021. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Amikor az ember új étrendre tér, felborul a bélflóra, hiszen addig azok a bacik éltek jól, és szaporodtak, amik annak az étrendnek megfeleltek. Pontosabban, amelyeknek az az étrend megfelelt. Ezek a bacik most éhen haltak, és amíg a helyüket el nem foglalják az új étrendhez kellő baktériumtörzsek, diszfunkció lép fel.
2021. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az étrend nem az ízlésed, szokásaid alapján lett összeállítva, hanem kaptál egy sablon menüt. Ezzel az a baj, hogy magadra rántod a hűtőt, ha eléred a célodat. A jó diéta olyan, amit egész életedben tudsz folytatni, nyilván már magasabb kalória bevitellel.
2021. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez korona vírusos megbetegedés!!!! Fordulj orvoshoz!!!!
2021. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!