Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pontosan miből áll egy fehérje...

Pontosan miből áll egy fehérje és szénhidrált dús étrend tömegnövelés célból ??

Figyelt kérdés

Ell szeretnék kezdeni edzsenni,tömeget növelni. Fogalmam nincs a táplálkozásról szóval szeretnék egy fehérje plusz szénhidráltban gazdag étrendet.

Azt érdemes tudni hogy laktóz és tejsavó érzékeny vagyok.

Válaszokat elöre is köszönöm.


2021. ápr. 12. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A szénhidrát minek? Hízni is szeretnél? Az átlagos magyar/európai diéta általában szénhidrátban gazdag - ezt a bevitelt bárki, aki edzeni és formásodni szeretne, csökkenteni kezdi.


Szerintem keress fel egy dietetikust, vagy személyi edzőtől kérj étrendet. Ha jó eredményt akarsz elérni, vagy elsajátítod az infókat vagy fizetsz érte. (Pénzben vagy tanulópénzben-értsd rossz tapasztalatok formájában.)

2021. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát .... ne sértödj meg. De ezzel nem mentem sokra.
2021. ápr. 12. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Leginkább tömegnövelő étrend érdekel. Mit egyek reggelire,ebédre és vacsorára.
2021. ápr. 12. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
reggelit-ebedet-vacsorat :)
2021. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első akkora baromságot írt, hogy a fal adja a másikat. Nem a szénhidrát miatt híznak az emberek. Alapvetően ez a fehérje dolog baromira túl van misztifikálva. 1 g/tskg fehérje bőven elég, mellette minimális zsír, a többi meg legyen szénhidrát. Eddz keményen, összességében pár száz kcal-nàl nagyobb pluszban ne legyél.
2021. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!