Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék tömeget növelni?...

Hogyan tudnék tömeget növelni? (Több lent)

Figyelt kérdés

180cm környéke vagyok, 55kg és egyszerűen hiába eszek sokat nem tudok hízni

Szeretnék hízni kb. 10kg-ot mivel jövőre gimnazista leszek és szeretnék kicsit jobb súlyba lenni

Mit ronthatok el vagy mit kéne csinálnom hogy tudjak sújt növelni?

Egyébként nem szoktam edzeni és káros dolgoktól (cigi, pia, ilyesmi) is mentes vagyok mondjuk szerintem ezt gondoltátok



2021. ápr. 17. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekeknek nem adok tanácsot.
2021. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A genetikai adottságokra figyelemmel kell lenni, nem biztos, hogy számottevő súlygyarapodásra számíthatsz tinédzserként. Mindenesetre egyél sokat!
2021. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha egészségesen akarod csinálni, akkor a legjobb, ha napi háromszor eszel csak, de akkor nagy adagokat.

Jó kis krumplis, rizses, kenyeres dolgokat. Persze azért a zöldségeket se hanyagold el, a kiegyensúlyozottság fontos!

Kezdj egyre nagyobb adagokat enni, mindig csak kicsit többet, mint ami jól esne. Az sem baj, ha tovább tart megenni. A lényeg, hogy mindig addig egyél, amíg van előtted.

Egy idő után észre fogod venni, hogy többet is kívánsz.

Ahogyan hízni kezdesz kezdj egyből edzeni is, különben csak hájas leszel!


Ha egyszerűen akarod csinálni, akkor viszont csak annyi a dolgod, hogy kerülöd a mozgást, és cukros üdítőket meg nassolnivalókat tolsz az arcodba egész nap. Ezt nem ajánlom, mert ha egyszer rászoktál, nagyon nehéz abbahagyni, és nem is olyan öregen meg is betegszel tőle.

2021. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyek sok szaftos dolgot! Menj el kinti edzőshelyekre, eddzél, utána fél órával pedig egyél sok fehérjés ételt. Ettől izmaid is lesznek, és hízni is fogsz.
2021. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*egyél
2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!