Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 187-es magassághoz kevés a 70...

187-es magassághoz kevés a 70 kiló testsúly? 30/F

Figyelt kérdés
Még az is érdekel, hogy mit egyek, ne egyek. Gondolom mellette kicsit testépítenem kellene.

2021. ápr. 19. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon jó a súlyod a magassághoz képest
2021. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, kevés. Egy kis izmot kellene felszedned. A kalóriabeviteledet (elsősorban magasabb fehérjebevitel, komplex szénhidrátok...) kellene megemelni és mellette erősítő edzéseket végezni.


Nagyjából milyen étrend mellett tartod ezt a súlyt?

2021. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Reggel keveset eszek, de általában tojást és felvágottas/májkrémes kenyeret.


Ebéd mindig változó, menza kaja. Általában a másodikból többet eszek, föleg ha hús van benne.


Vacsorát is szoktam enni 6 8 óra között.


Régebben csak 64 kiló voltam ugyanezzel a magassággal, szinte el se mozdult a mérleg. Lehet, hogy csak ennyire gyors az anyagcserém.

2021. ápr. 19. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

187-100-10%

Tehát 87-8,7 azaz 78,3kg. Ez azért nincs így kicentizve,hogy háromtized a végére...De ez a versenysúlyod,magyarul az a súly,amivel legjobban tudsz futni mint a rakéta,stb. Már ha ebből nem 50 kiló a zsír,tehát nem mindegy az sem,hogy miből van a súly,de mellesleg az izomból is lehet a felesleg. Az már lassít,az már nem túl hasznos. Persze nem gáz,ha van rajtad pár extra kiló izom. De valamennyi zsír is kell az emberre,az sem egészséges ha 0,01%-os a testzsírod. Hajjajj.

2021. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2# vagyok. A magasságodhoz képest túl keveset eszel, azért ennyi a súlyod. Ha nem tudod megemelni az ételek mennyiségét a 3 főétkezésen, akkor a helyedben beiktatnék 2-3 köztes étkezést.
2021. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyit nem bírok enni. Elöbb többet kéne edzenem, attól éhesebb is leszek:D


Egyébként sose éreztem magamon, hogy nagy problémot okozna. Sokszor gyorsan elfáradok pl. 5 óra folyamatos fizikai munka nekem már sok.


Az a köztes étkezés meg sokszor valami édesség, bár egyre kevesebbet eszem .

2021. ápr. 19. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Nincs vele gond, látni, hogy sokan ilyenek, de azért akkor is elég vékony lehetsz. Én például 187-hez 93 kg vagyok. Mondjuk nekem a csípőm, combom eleve jóval masszívabb az átlagnál + igyekeztem vállasodni hozzá, meg már kis pocak is van most. De 20-25 évesen még én is elég vékony voltam, nem sok eredménye volt se evésnek, se gyúrásnak... majd az idő megteszi előbb vagy utóbb a magáét nálad is.
2021. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gyúrjunk vazze!
2021. ápr. 19. 23:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj 60-65kg is jó ehhez.
2021. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!