Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok jóllakni,csak...

Miért nem tudok jóllakni,csak hússal?

Figyelt kérdés
Reggel megettem 20 deka paprikás szalonnát,3 zsömlét és egy 20 dekás fonott kalácsot.És éhes vagyok.Ha rántott húst vagy pörköltet eszek,azzal jól lakok,de a pörköltből is legalább 2 tányérral meg kell ennem hogy jól lakjak.Rántott húsból sem elég egy szelet.Jó lenne,ha zöldséggel,gyümölccsel is jól lehetne lakni.Mindig éhes vagyok.

2021. ápr. 29. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél halat,azzal jól lehet lakni.
2021. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leveseket is szeretem de azok is csak előételnek jók.Még a paprikás krumplival se tudok jóllakni.
2021. ápr. 29. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tul sok a gyorsan felszivodo szenhidrat, nyilvan hamar ehes leszel. En mar nem is eszek emiatt kenyeret, krumplit, tesztat, szamomra semmi ertelme, 20 perc mulva olyan ehes leszek egy nagy adag kaja utan, hogy csak na.


Egyel reggel peldaul tojasrantottat, max 2 szelet teljeskiorlesu kenyerrel, sok-sok zoldseggel (pl uborka, paprika). Laktatobb, mintha onmagaban fel kilo kalacsot megennel :D

2021. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mi a gond. Én is 2 szelet rántotthúst megestek, ha az van. Az sem mindegy hány dkg egy szelet. Sima zöldséggel, gyümölccsel senki nem lakik jól, pláne hosszabb időre. Kell mellé bevinni fehérjét, zsírt is. Az mindenkinek egyéni preferencia, hogy azt húsból, vagy növényekből viszi be. Nálam is egy normális, laktató étel úgy néz ki legtöbbször, hogy hús+ valami zöldségköret, és/vagy rizs.
2021. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 az hogy sütni főzni kell az embernek ha jól akar lakni.Vagy veszel egy gyros tálat extra adag hússal,de akkor napi 3 ezer forintod legalább csak kajára megy el.Van hogy nincs kedvem vagy időm főzni,olyankor bármit eszek,éhes maradok.Egy leves hamar kész van,de attól is éhes maradok.
2021. ápr. 29. 12:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 Hát, igen. Főzni kell. És? Ha normálisan ennél, akkor nem kellene sokat főznöd. Ha pl. csinálnál egyik nap sült húst, mellé ennél mondjuk rizst/krumplit(gyors kész van) meg valami salátát öntettel, akkor kétlem, hogy annyira éhes maradnál. A sülthús mondjuk jó hidegen is, lehet enni 2-3 napig is. Egy nagy adag chilis bab is nagyon laktató, az is simán jó napokig. Vagy mondjuk hüvelyesekből főzelék fasírttal, vagy tojással. Ezeket is lehet enni több napig, de ha frissen eszed is rohadt gyorsan kész. Azért én attól jól lakok mindig, ha rendes húst, állati zsírt meg zöldséget eszem mellé. Pl ilyet, hogy kalács kb sosem eszem.
2021. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szalonna sem egy olcsó mulatság mégsem lakok jól vele.400 forint volt a 20 deka szalonna:(
2021. ápr. 29. 12:36
 8/12 anonim válasza:
100%

A szervezeted lehet a húsból nyeri legkönnyebben a tápanyagokat. Sok paleo van, azok is húst esznek meg zöldséget főleg.

Van ilyen anyagcseretípus, aki ettől lesz energikus és egészséges. Azért egy korábbi hozzászóló is okosat írt, lehet egyszerű, gyors, nem drága húsos kajákat is készíteni.

2021. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ez miért a magàny, egyedüllét kategória? :D
2021. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálni valami étvágycsökkentő szert.
2021. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!