Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek jó ez a fogyókúra...

Szerintetek jó ez a fogyókúra terv?

Figyelt kérdés

Én(16) és a 13 húgom egy kicsit meghiztunk.Mivel látom rajta hogyzavarja a súlya és nem akarom hogy evészavaros legyen vagy bármi hasonló,közös diétát tervezek neki. Hogy ne legyen szellemi károsodása

nem hiszem hogy gyors diéta lenne mert azt olvastam hogy a gyerekeknek lépcsőzetesen kell fogyniuk.Vann bármi ötletetek?

Ja és én 170 70 kg ő meg 165 57.De a genetikánk is közbe játszik.



2021. ápr. 30. 08:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi belagolt az oldal és nem tudtam egybe írni a mondatot.
2021. ápr. 30. 08:49
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az arányaitokat vagy hogy mennyire vagytok már nőiesek, de magasság és súly alapján mindketten normálisak vagytok.


Gyerekként meg amúgy se diétázni kellene, hanem inkább mozogni.

2021. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 súly szerint aranyosak vagyunk igen de valahogy tényleg kicsit túl súlyosak.Csak edzésel meg lehetett fogyni?
2021. ápr. 30. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetek egészségesen és sportoljatok. Nem kell fogyókúrának nevezni, de gyakorlatilag annak is ez az alapja és minden életkorban ajánlott.
2021. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ő súlya normális, neked kellene pár kg-ot ledobni. Egy 16 és egy 13 éves lánynak nem szabad fogyókúrzánia. Fejlődésben van a szervezetetek, egy diétával csak kárt okoznátok. (Főleg úgy, hogy a húgodnak nincs hova fogynia.)

1#-hez hasonlóan én is a mozgást javaslom, neked inkább izmot kellene felszedned.

2021. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet csak mozgással fogyni. Nálatok az étkezés terén az is változást okozna, ha elhagyjátok az üdítőket, péksüteményeket, egészségtelen nassolnivalókat és mirelit ételeket. Ezeket pedig egészségesebb alternatívákkal helyettesítitek.
2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a ti korotokban is fogyókúrázni, csak nem úgy ahogy a hülyék csinálják. Fejlődésben van a szervezet? Adjunk neki egészséges ételeket. Hol itt a probléma? Nem fog fejlődni, ha nem kap csokit meg pizzát? A felnőtteknek sem a mennyiségre, hanem a minőségre kellene odafigyelni.
2021. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7# egyetértek. Csak a tizenéveseknél a fogyókúra valamiért egyenlő a kevesebb evéssel és drasztikus megvonásokkal. Remélem a kérdező nem ezt tervezi.
2021. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tippeket csak azért kérdeztem mert a húgom kövérnek érzi magát,de mondom hogy nálunk a mérleg nem pontos.
2021. ápr. 30. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:
A húgodnak nem kell fogyókúráznia, neked olyan 8-9 kg lemehet.
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!