Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta hány alkalommal...

Naponta hány alkalommal étkezzen az ember ,hogy ha meg akarja élni a másnapot ? Napi 1 étkezésnél az ember szervezetében kialakulhatnak e problémák a jövőben ?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan embert aki naponta csak 1-szer eszik. Nem mertem megkérdezni őt ,de a szervezete nem jelzi azt,hogy éhes ? Veszélyes ez ? Mivel lehet,hogy én is átveszem tőle ezt a szokást mert a hasamat sem szeretem olyan szinten,hogy számomra az étkezés nem élmény. Azért eszem mert másnapra szenvedni fog a testem.
2021. máj. 6. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért szenved a tested ettől?
2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vékony az ember az a vicc. Számomra ez volt hihetetlen mikor elmondta. Azt hinné az ember,hogy napi 1-nél már meglátszik. Én napi 3-szor eszem ,de van rajtam túlsúly is. Le akarom csökkenteni.
2021. máj. 6. 15:31
 4/7 A kérdező kommentje:
kettes. Arra céloztam éhezés jelei kijönnek e napi 1-nél. Korgó gyomor például.
2021. máj. 6. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

A napi 1 étkezés egyenes út az elhízáshoz.

Pont azért, mert a szervezet éhes lesz, ezért vészüzemmódba kapcsol.

Napi 5 étkezés javasolt.

Ha nem szeretsz enni, akkor is.


Amúgy ez nem fogyókúra kategória?

2021. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyókúrázni szeretnék ,de nekem mind 1 milyen kategóriába rakja a weboldal.
2021. máj. 6. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegy.

Vedd azt az ételt, amit szeretnél egy nap megenni, és oszd fel 5 értelmes, önálló részre.

Normális életvitelnél az ebéd legyen a legjelentősebb, utána a vacsora, utána a reggeli.

Gyümölcsöt ne keverj mással, illetve fehérjét és keményítőt se keverjél egymással, ha könnyű emésztést szeretnél.

2021. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!