Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kávétól az utóbbi 0,5-1...

A kávétól az utóbbi 0,5-1 évben ég a gyomrom és hányingerem van. Ezelőtt soha nem volt probléma vele. Valaki esetleg tapasztalt hasonlót, tudja miért van? Valami megoldás, javaslat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanabból a kávéfajtából iszol? Hány adagot iszol? Cigaretta megy mellé? Ha igen, valamelyiket hagyd el, gyomorfekélyed lehet, illetve csökkents az adagodon.
2021. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bármilyen kávétól rosszul vagyok.

Kb egy normál adag kávé és kétszer annyi tej arányban iszom.

Cigarettázom, de nem hiszem, hogy ez gyomorfekély lenne,mert azt máskor is érezném. Vagy tévedek?

2021. máj. 6. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
És a hasad nem megy? Mert lehet nem a kávé, és nem is a cigi, hanem laktózérzékeny lettél. Próbáld ki laktózmentes tejjel.
2021. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem teljesen szilárd a székletem, de laktózmentes tejjel is ugyanúgy hányingerem volt és égett a gyomrom.

Müzlitól, forrócsokitól nem tapasztalok ilyen tüneteket.

2021. máj. 6. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, orvoshoz kell fordulni. Vérvétel, gyomortükrözés, 24 órás nyelőcső pH mérés, vagy amit a háziorvosod javasol.
2021. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem savtultenges lesz ez
2021. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!