Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az esélyrá hogy egy...

Mennyi az esélyrá hogy egy hányásba belehalsz?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam egy képet egy lányról aki hánytata magát és bele halt... Nem nyírjatok ki a kérdésért csak kiváncsi vagyok erre mennyi az esély..

2021. máj. 8. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyetlen hányásba nem lehet belehalni. De ha rendszeres, akkor igen. A szervezetnek tapanyagra, folyadékra, ásványi anyagokra van szüksége. Ha valaki sokat hány, ezekhez nem jut hozzá, az ionháztartás is felborul.

Nem véletlen, hogy ha valaki betegség miatt hány sokat, ha a víz sem marad meg benne, akkor egy idő után kórházba kerül, ahol infúzióra kötik.

2021. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
1#es leírásához kiegészítésbe hozzá tenném hogy nem mellesleg a folyamatos hányás amiben ugye van egy kis gxomorsav is kikezdi a nyelőcsövet, aminek egy része ugye egyben a légcsöved is szóval semmiképp sem jó dolog
2021. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lánynak akiről ugye láttam a képet kilyukatt a gyomra a hánytatástól, és erre sincs nagy esély?
2021. máj. 8. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyomra sok embernek kilyukad, azt hívják gyomorfekélynek. Általában elég feltűnő tünetei vannak, de nem halálos betegség.
2021. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a kérdező arra gondol amikor pl valaki nagyon be van drogozva vagy részeg a hátán alszik es elkezd hányni majd belefullad a saját hanyásába. A hanyás bejut a tudőbe.

Szóval nagyon önkívületi állapotban megeshet.

2021. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán bele lehet halni, és a gyomra NEM kilyukadt, hanem rupturált.


A kettő messze nem ugyanaz.

Felmaródik, sebesedik, az a fekély, amit stressz, szr étkezés is okoz.


Rupturál: szétreped, amit a nagymennyiségű étel okoz (bulimiában)

2021. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Stomach rupture: Binge eating episodes carry with them a risk of gastric rupture or perforation, a tearing of the stomach’s lining. During these episodes, the stomach expands to accommodate the larger than normal volume of food. This stretching can rupture the blood vessels that supply that area which cut off the blood supply. A lack of blood in the area weakens the tissue, making each successive binge more dangerous and more likely to tear the stomach’s wall."


[link]

2021. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 nem arra gondoltam hanem a bulimiásokra
2021. máj. 9. 12:17
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
68%
A kiszáradása bele lehet halni, amit a sok hányás okoz.
2021. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Van egy könyv, a jégviráglányok, amiben az egyik lány abba hal bele hogy folyamatosan hánytatja saját magát
2021. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!