Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen alacsony kcal-tartalmú...

Milyen alacsony kcal-tartalmú gyümölcsöket érdemes enni napi szinten?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ami segít a diétámban. (Szeretnék 5 kg-t leadni)


Eddig ezeket ajánlották: alma, görögdinnye, eper, málna.


Főzni, ételt készíteni nincs időm és nem is tudok. Szóval az azonnal fogyasztható, elmajszolható gyümölcs/zöldség érdekelne.

Pl most megettem egy tál epret magában.



2021. máj. 11. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A dinnye cukros lé koncentrátuma. Inkább alma, narancs, illetve citrom.
2021. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De citromot nem bírom megenni magában.

A narancs is túl erős nekem az íze miatt.

2021. máj. 11. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor légyszíves írd le, hogy milyen gyümölcsöket nem vagy hajlandó enni, mert ajánlgathatunk gyümölcsöket, de ha visszaírod a felére, hogy nem eszed meg, akkor nem jutunk sehova.


Utána tudok ajánlani.

2021. máj. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb ha ajánlasz minimum 5-öt, 6-ot. És utána majd kiválogatom magamnak ami kell.
2021. máj. 12. 01:42
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ok. Akkor tessék:

Alma, körte, eper, barack, sárgadinnye, szőlő, szeder, papaya, málna, grapefruit, sárgabarack, szilva, áfonya, kiwi.



De könnyebb, azt mondani, hogy mit ne egyél: banán, avokádó, kókusz, mangó, datolya, bármilyen szárított gyümölcs.

2021. máj. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Engedjük már el ezt a banán ellenességet. Nyugodtan egyél banánt is. Nincs ember a Földön, aki gyümölcsök miatt hízott volna el. Mondjuk valamilyen főtt ételt kellene enni. Vagy nyers vegán étrendet akarsz követni kizárólag zöldséggel és gyümölccsel?
2021. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Bármit lehet enni és inni ami belefér a napi kalória keretedbe!!!!!!!!
2021. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egészségügyi okokból egyáltalán nem eszem gyümölcsöt. Csak mert problémás számomra.

De azért ez a gyümölcscukor fóbia kicsit sok. Nem ismerek senkit és nem hallottam még olyan emberről aki gyümölcsök fogyasztása miatt hízott volna el.

Egyél amilyet akarsz. Napi 1 alma, narancs, barack, körte, szőlő, banán, bármi egyéb fogyasztható napi szinten, ha nem okoz emésztési problémát/ nincs allergia, vagy hasonló. Én ölni tudnék érte ha ehetnék gyümölcsöt, de nem bírja a szervezetem:(

2021. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kínai kel vagy jégsaláta nagyon jó kenyér helyett. Belerakod a felváfottat esetleg sajtot, paradicsomot, uborkát. És így (úgy hogy jól is laksz vele!!)az adott étkezést megúszod max 100-120 kalóriával. Nekem nagyon bevált ez a taktika, ugyanis a szénhidrát tartalma nagyon alacsony, és ha sajt nélkül, vagy csak kevés sajttal eszed akkor a zsír is kevés benne.
2021. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!