Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok? Már több, mint...

Miért hízok? Már több, mint egy éve minden nap 1 órát tornázok és 1,5-et szobabiciklizek, 1700 kalóriát eszek (eleinte csak 1000-et ettem) és 4,5 l vizet iszok.

Figyelt kérdés
Az utóbbi három hónapban elkezdtem hízni. 61 kg voltam, azóta meg már 66, és fogalmam sincs, hogy mit rontottam el.

2021. máj. 13. 14:26
 1/5 anonim válasza:
Miket szoktál enni?
2021. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt 5 kilót hízni ilyen életvitel mellett sok. Pajzsmirigy alulműködés?
2021. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet izmosodtál is, plusz a 61 üres, a 66 meg teli hassal volt, szóval benne van ez is.

Hogy látod? Zsirosodtál vagy izmosodtál?

2021. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem indokolt egy kivizsgálás anyagcserebetegségekre. A háziorvoshoz fordulj.
2021. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy panel, női hormon panel 3.és 21.nap, inzulin és glükóz terhelés, hasi és kismedencei UH és teljes vérkép vitaminokkal (vas, B12,folsav főleg). Ezeket nézesd meg, ha negatívak, akkor rosszul számolsz.
2021. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!