Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Padlóra esett viszonylag...

Padlóra esett viszonylag száraz ételt (pl. kenyeret vagy kekszet) láng fölötti "sterilizálás" után meg lehet enni gond nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, valaki csak letörli, vagy kell egy kis kosz...
2021. máj. 25. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz piszkos megeszem, eszembe sem jut láng fölé tartani. Ha az utcán esne le az már más dolog.
2021. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Légüres térben kell protonágyúval szétlőni a bacikat.Anélkül instant belehalsz.Az eszedet már elvette egy ilyen akció gondolom.
2021. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szándékosan lépkedsz bele a kutyaszarba szerencsecsinálás céljából, akkor szerintem nem olyan rettentő fertő a lakásod, hogy le ne ejthess fertőtlenítés nélkül semmit...
2021. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem tudom, mibe léptem bele. Otthon nem cipőben vagyok, de a papuccsal belelépek a koszba, amit hazahozok, bár letörlöm a lábam. Gondolom nem halnék bele, talán meg sem érezném, de azért jobb a békesség. Biztos van olyan is, aki azonnal kidobná gumikesztyűben.
2021. máj. 25. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az 5mp -es szabályt alkalmazom és soha semmi bajom nem volt életem során.

[link]

2021. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #5 itt pont azt elemzik, hogy ilyen nem létezik, én sem láttam értelmét soha, szóval nem nagyon értelek... Ha valami a padlón töltött 5 mp után még ehető, akkor 15 mp után is az.
2021. máj. 30. 08:53
 7/9 anonim válasza:
Ha itthon esne le gondolkodás nélkül megenném.
2021. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a napokban találtam egy toffifee-t, jó koszos volt (főleg por), megmostam és megettem. Haha. Semmi bajom nem lett tőle.
2021. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egészségedre.
2021. jún. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!