Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem egy egész pizzát és...

Megettem egy egész pizzát és egy gyros tálat mellé egy fél liter kólát, ettől mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés

Egy jó pár hete diétán vagyok, ami nagyon jól halad, alig pár kg-ot kell még le adnom.


De mai nap hibáztam és megettem egyszerre egy közepes pizzát, egy gyros tálat és ittam mellé fél liter kólát.


Ezen kívül szinte semmit nem ettem, ezt is kb. egy 3 órája ettem.


Ettől lehet hízni?

És ha igen, mennyi időbe telik le dolgozni?



2021. máj. 30. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F 180cm/70kg
2021. máj. 30. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nemfogsz tőle hizni
2021. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 dekát. Lenyírod a füvet és rendben vagy.
2021. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb 2500 kcal korul van. Alapjaraton kb 1700-at egethetsz, szoval fennmarad 800 kcal. A napi teendokkel minusz 300. Ha meg sportoltal valamennyit akkor az siman lement es tartod a sulyod nem tortenik semmi.

Ha egesz nap doglottel akkor sincs semmi max hizol 0,1 kg-t. Azt meg ugyis leadod holnap amikor folytatod a dietat.

2021. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. semennyit, de ha azért ettél ilyet és ennyit, mert ki voltál rá éhezve, akkor talán túl szigorú a diéta.
2021. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!