Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy hallottam a lenmag segít...

Úgy hallottam a lenmag segít a székleti gondokban. Van olyan akinek tényleg segített? Illetve hogyan lehet elfogyasztani joghurtban vagy esetleg magában?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan hasmenésem lesz tőle. Sok rostot tartalmaz, hogy csak ezzel segít vagy más úton is, azt nem tudom. Müzlibe keverve vagy joghurttal is lehet enni, vagy ahogy neked ízlik. Bele is lehet sütni valamibe. Magában nem ajánlom, legalábbis nekem úgy a számba tapad és alig bírom leszedni.
2021. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azt megkérdezhetem, hogy mennyi időn belül szokta kifejteni a hatását?
2021. jún. 2. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam mikor leér, tehát maga a lenmagot tartalmazó széklet lesz a hasmenéses. Általában másnap. De ez szerintem nem jó dolog, mivel így jártam vele, inkább kerülöm. Nem is erre a célra akartam enni, hanem a rostok bélflóra javító hatása miatt, azt meg pont tönkre teszi a hasmenés.
2021. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!