Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy viselitek a terhességi...

Hogy viselitek a terhességi hízásotokat? Hiába figyelek oda és koncentrálok arra, hogy ez egy csodálatos dolog ami velem történik, de írtó nehèz feldolgozni, hogy teljesen más ember néz vissza a tükörbe. Sosem volt rajtam felesleg...

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Szia, már pedig ez egy csodálatos dolog, ne az alakodat nézd hanem a picit aki ott van. Ha ő már a karjaidban lesz akkor majd foglalkozhatsz ezzel. Bocsi hogy picit parancsolónak hangzik, de tényleg nem kell ezen bajlódni.

Remélem egészséges lesz a pici :)

2021. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Én is híztam, de aztán tök hamar vissza is nyertem az alakomat sőt még túl is fogytam, volt amikor nagyon le soványodtam, de már az is rendeződött. Ha sosem vokt rajtad felesleg simán lehet hogy jók a genjeid és tök hamar visszaállsz a régi súlyodra. Ezen kár parázni
2021. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Én se izgulok rajta. Nagyjából az ajánlott tempóban hízom, szerintem nincs miért aggódnom. Az elején kicsit megviselt a tudat, hogy a terhesség során megnyúlik, eldeformálódik a szervezetben ez-az, a baba ugye helyet csinál magának. De hát az evolúció nem tökéletesre, csak működőre fejlesztette az embert. Ez van. Ezzel együtt is klassz, hogy a hasamban létrejön egy komplett emberi lény.
2021. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én 30 hetes vagyok és már 15 kg hiztam...nagyon zavart egy ideig és most sem mondom hogy nem de rájöttem h hiába próbálok odafigyelni úgyis hizok...látszik rendesen rajtam a plusz súly, nem vagyok elfolyva de azért mindenhol kikerekedtem...a férjem biztat h jól nézek ki, és tudom h szülés után mindent megteszek majd h újra 60 kg legyek...ez motivál...na meg h egy csodás kis babocat hordok a szívem alatt :)
2021. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!