Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek sovány?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, 166 cm, és 50 kg. Szinte csont és bőr, de nem tudok mit csinálno vele. Amennyit tudok, sportolok, meg eszek. Na jó, sportolással lehetne többet foglalkozni, de mit tehetnék még?

2021. jún. 24. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Lehet én vagyok a hülye, de ha elkezdesz többet foglalkozni a sportolással, és mondjuk ugyanannyit az evéssel, vagy kevesebbet, azzal nem a hízást fogod erősíteni.
2021. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit? Hogy kell hízni, ha nem evéssel, és sporttal?
2021. jún. 24. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2021. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem játékokat, csak gyakorlatokat, meg futás, biciklizés. A focit, meg minden más játékot nem szeretem. Pingpongoznk szoktam csak ritkán.
2021. jún. 24. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
A futástól, biciklizéstől fogysz. De ha csak hízni akarsz, akkor nem kéne sportolnod, hanem csak enned. Ha izmot akarsz növeszteni, akkor más sportot kéne űzni. Tömegelni kell, súlyzózni, ilyenek, és ahhoz étrend szerint enni, amit össze kell állítani edzővel. Egyébként fiú vagy lány vagy?
2021. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 vannak emberek, akik genetikailag vagy betegség miatt bármennyit ehetnek, akkor sem fognak hízni. Én is ilyen vagyok. A súlyzós edzést tudom javasolni fehérjedús étrenddel, de ha úgy sem sikerül híznod, akkor nem ártana egy kivizsgálás.
2021. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Vannak, de a futást és az evést összehozni a hízással, akár genetikailag nem "hízós", vagy beteg, az még inkább nem segít a hízáson.
2021. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem, elég ritkán futok, biciklizni meg aztán csak félévente egyszer. 😆

De mégis nem nagyon hízok, nem hiszem hogy beteg lennék, majd eszek több fehérjét.

2021. jún. 24. 13:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb megoldás, ha efogadod magad, ahogy vagy.
2021. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, nincs bajom vele, de ha meg tudom csinálni hogy ne legyek vékony, az csakis jó lehet. Csak pár kilóval kéne többnek lenni.
2021. jún. 24. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!