Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Középiskolai kolisok akiknek...

Középiskolai kolisok akiknek menzások voltak.Vittetek magatokkal pluszba kaját?Nem gáz ha nem viszek?

Figyelt kérdés
Napi 3x szoktam enni,sose nassolok de anyum kolira már most mondja hogy viszek majd mindig kaját stb...De nekem ott lesz egy nap háromszori étkezés.A leveseket gyűlölöm,szóval azokat tuti nem fogom megenni.Csokit azt sose eszek és üdítőket se nagyon iszok.Egyszerűen nem szeretem őket, csak kipattogok tőlük és mégszomjasabb leszek. Mit kezdjek majd ha anyu felpakol én meg meg se fogom a kajákat enni? Vagy ha mondjuk vasárnapról viszek másnapra ebédet/vacsorát akkor ott mit kezdjek az ottani kajával?Egyébként 1 konyha van a folyosón szóval max oda tudnám a hűtőbe is betenni a cuccokat.Nem gáz ha nem viszek magammal kaját?
2021. júl. 1. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy állíts be az első héten, hogy viszel kaját. Legyen nálad pénz, ha éhes leszel veszel/rendelsz valamit/beülsz valahova. Aztán ha kitapasztalod a dolgokat rá fogsz jönni, hogy kell-e plusz kaja, megy egyáltalán nem-e eszik meg előled a többiek a hűtőből, stb.
2021. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.A hűtőbe tuti nem raknám be ,hiszen bárki kilophatja meg akikkel beszéltem azt mondták hogy onnan mindig kilopnak mindent.Ezért is mondtam anyának hogyha felpakol nagy pörköltökkel meg ilyenekkel nem fogom tudni eltenni meg nem is fog kelleni ha lesz menza😂
2021. júl. 1. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem rendelsz? Nekem amúgy se kéne az otthoni maradék. Ha anyám pakolna még mindig, mint egy általános iskolásnak, inkább kidobnám. Az a gáz ha viszel.
2021. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Én nem vittem anno, mert nem volt hűtőnk. Teakonyha volt minden emeleten, de hűtő csak a tanárokéban. Napi 3 kaja mellett szerintem nem kell, max ha valaki éhes akkor csinál egy plusz szendvicset.
2021. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Koleszban kaját csakis ilyen zacskóba:

[link]

2021. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!