Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva sosem gondoltam, hogy itt fogok segítséget kérni, de már nem érzem jól magam a bőrömben. Egy jól kitervelt fogyókúrának indult az egész, de én 78kgról lefogytam 58ra 1 év alatt. Azt hittem, tudom tartani a 65kgot,de nem ment. (175cm vagyok, ha ez számít valamit) Étvágyam sincs a hetekben. Hogyan tudnék pár kgot felszedni? Azt mondták, hogy az étkezés a legfontosabb meg az edzés. Nézek majd videókat, hátha segítenek majd, de elfogadnék másoktól is segítséget. Főleg, aki már jártas az ilyenben. Köszönöm :)
2021. júl. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben nekem sincs étvágyam.

Hízás nal fontos, hogy rendszeresen egyél, ne legyél éhes és tarts a napi 4-5 etkezést. Egyél sok gyümölcsöt zöldséget is, vitaminból ne legyen hiány.

2021. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint ne éhezz, úgy értem
2021. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak egy módszer van: több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz.

Most nagyjából mennyi kalóriát viszel be?

Étvágyad sincs és meleg is van. Ilyenkor a különböző turmixok segíthetnek, rengeteg köztük a "kalóriabomba". Pl. Mogyoróvaj, banán, méz, tej... ezek mind megdobják a turmix kalória tartalmát.

Annak érdekében, hogy ne csak zsírt hanem izmot is felszedj, erősítő edzéseket kell végezned. Én minimum heti 3 alkalmat ajánlanék súlyzókkal, vagy annak hiányában különböző erősítő gumiszalagokkal.

2021. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:) Teljesen változó, hogy mennyi kalóriát viszek be. Sajnos. 1500 és 3000 között mozog. Kéne egy normális átlagot találni, amit tartanom is kéne. A turmix nagyon jól hangzik, köszönöm. Van 3 és a kg-os súlyzóm is. Hasznát fogom venni nekik most végre.
2021. júl. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!