Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a gond? Nagyon...

Mi lehet a gond? Nagyon gyorsan csökken a súlyom.

Figyelt kérdés
Hétfő reggel mértem, akkor 55 kg voltam, ami a magasságomhoz mérve (168 cm) normális. Nem fogyókúrázom, nem eszem kevesebbet, ugyanannyit mozgok, mint azelőtt. Ma reggel is megmértem, már csak 51,5 kg vagyok, ami azért meredek így négy nap alatt. Ez már nagy baj, vagy még nem annyira?

2021. júl. 8. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Korod, nemed ismeretlen. Így pontos választ nem tud adni neked senki.

De vigasztaljon, hogy ebben a melegben az embernek alig van étvágya.

2021. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, elfelejtettem leírni. 17 éves lány vagyok.
2021. júl. 8. 11:27
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem is kell pontos válasz, de a 10%-ot meghaladó testsúlycsökkenéssel orvoshoz kell fordulni. Én akkor fogytam napi 1 kilót, amikor kemoterápiát kaptam és semmit nem ettem. Ha eszel/iszol rendesen és így fogysz, akkor orvos.
2021. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg semmilyen orvosi kezelés alatt nem állok. Remélem, hogy csak a meleg teszi ezt. Köszönöm a gyors választ.
2021. júl. 8. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ennyit nem lehet fogyni három nap alatt, szóval tönkrement a mérleged, vagy már volt benned 2 kg kaja meg egy kg szr.
2021. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
#5 xd Osztom a véleményt. Ha hasmenésed sem volt és nem hánytál, akkor kizárt dolog, hogy pár nap alatt ennyit fogyj.
2021. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Még ha rákos lennél akkor sem ilyen hamar fogynál le, hanem hónapok alatt.
2021. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A mérleg egyenes talajon volt?
2021. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sanszos, hogy mérési hiba történt. Gyors súlyvesztést egyébként pajzsmirigy túlműködés is okozhat,fiatal lánynál ez valószínűbb, mint bármi komoly. A háziorvost keresd fel első körben, ő majd tovább irányít, ha szükséges.
2021. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mérési körülmények azonosak? Sokszor még ugyanaz a mérleg is mást mér a lakás különböző pontjain.

Fontos:

- Kevés ruha (bugyi, melltartó)

- Ugyanaz a mérleg, a lakás ugyanazon pontján.

- Azonos (hasonló) telítettségi állapot, legjobb reggel, wc után, reggeli előtt.

2021. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!