Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendesen be zabáltam most az...

Rendesen be zabáltam most az este. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Megettem 11 db gofrit meg egy fél zacskó gumicukrot. Mostmár érzem hogy nem kellett volna. Éreztem hogy hevesebben ver a szivem, de ez hálistennek kb 10 perce elmúlt. Nem vagyok cukorbeteg, viszont elég hipochonder vagyok. Szerintetek ettől lehet valami bajom, vagy csak simán be zabáltam

2021. júl. 13. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Be zabáltam?*
2021. júl. 13. 21:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb kihányod. Vagy meghajt. Más bajod 99,9998% hogy nem lesz.
2021. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod. Lehet, hogy a szokásosnál kicsit magasabbra ment a vércukorszinted, de ha nem vagy cukorbeteg, akkor egy alkalomtól nem lesz semmi. Nyilván egészségtelen, de baj csak akkor lenne, ha heti többször csinálnál ilyet. A gofri szerintem is nagyon finom, velem is történt már hasonló :-) Nem is merek nagy csomag gofrit venni.
2021. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de hizni jobban fogsz
2021. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!