Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontás zabpehely?

Gyomorrontás zabpehely?

Figyelt kérdés

Valószínű elrontottam a gyomrom a paprikás krumplival… dél körül ettem egy órája elég szarul lettem, elég büdöseket pukiztam , majd rosszközérzet hányás … majd próbáltam wc re menni, de csak ilyen kis darab “csoki” jött ki, ami olyan büdös volt, hogy majdnem el hánytam magam..


Az lenne a kérdés , hogy zabpehely jó lehet , így enni?



2021. júl. 15. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Szerintem diétázz ès vegyél be egy gyógyszert. Sok folyadékot igyál. Én a helyedben ma nem ennék többet, holnaptól is csak diétáznék. Sósperecet ennék meg ilyenek.

Jobbulást!

2021. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ … igazából az a durva, hogy már nincs hányinger , meg hasmenésem sincs.. csak érzem hogy nem jó meg a gyomrom. Most jelenleg kamilla teát iszom… de nagyon éhes vagyok :( azért kérdeztem, hogy az jó lehet-e :/ .
2021. júl. 15. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kiürűlsz, semmi gond. Ez jó dolog. Igyál sok fplyadékot, teát.
2021. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
1 ès 3 kommentelő vagyok. A folyadék segít abbam, hogy kitisztúljon a tested. Most a gyomrodnak rossz volt a kaja, de ne izgúlj. Én legalább 3 nap diétát ajánlanèk, sósperec és ilyen könnyű ételeket. Kerűld a szénsavas italokat és a zsíros ételeket. Leginkább vizet igyál. Attól mert most jobban vagy, a gyomrod nem teljesen, adj időt regenerálódni neki. A hányás meg jó volt, mert kiürítette a testedből a rosszat.
2021. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!