Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok mondani olyan ételeke...

Tudnátok mondani olyan ételeket ami gyorsan kész van és egészséges?

Figyelt kérdés
Lehet akár főtt étel is. De elsősorban hidegre gondoltam, hogy pl milyen kenyérből csináljak szendvicset illetve mi legyen benne. De akár egy reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora étrendet is leírhattok amik egészségesek. Minden ilyesmire kíváncsi vagyok most mert olvasgatok oldalakat de azért itt mégis több ember véleménye összejön, hogy kinek mi vált be.
2021. júl. 20. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségpástétotomos pirítos.
2021. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Tortilla tekercs, bármivel töltve... zöldségek, soñkák, kencék, rántotta, stb.
2021. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer csináltam avokádókrémmel töltött tojást, alig kell bele valami, nagyon finom, és laktató is.

1 avokádó

4 tojás

1 gerezd fokhagyma

2 tk citromlé

só, bors


10 percig forralod a tojásokat, ha kész, félbevágod őket és kikanalazod a sárgáját, majd vagy villával összetöröd, vagy mixerrel összekevered a többi hozzávalóval, es visszatöltöd a tojásokba a krémet.

2021. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Serpenyőben hirtelensült/grillezett csirkemell fűszerekkel, salival kb 10 perc :)
2021. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!