Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A "mai" emberek tényleg...

A "mai" emberek tényleg egészségesen étkeznek?

Figyelt kérdés

Valahol azt hallottam, hogy manapság már cukor helyett édesítőszereket, finomliszt helyett pedig egészséges liszteket használnak és mindenféle egészséges élelmiszert. Ez igaz? A "mai" emberek tényleg egészsegesen étkeznek? Illetve sokat mozognak, egészséges életmódot folytatnak?


Semmi rossz szándék nincs a kérdésben, csak kíváncsi vagyok.


Köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 29. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi az hogy "mai" emberek?


Szerintem sokkal többen étkeznek egészségtelenül, mint egészségesen.

2021. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nézz körül az országban. Menj be a gyorséttermekbe. Viccnek jó.

A világ egyik legkövérebb országa vagyunk.


Vannak, akik odafigyelnek a táplálkozásukra, de az a ksiebbség.

2021. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a (mesterségesen előállított) édesítő jobb vagy egészségesebb mint a cukor
2021. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 3-as véleményét...
2021. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az egészséges étkezés? Állandóan mást mondanak. Változatosan kell enni minden természetes élelmiszer, és mozogni is eleget.
2021. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Az édesítőszer szerintem sem egy jó opció, az én hasam nemis bírja...viszont a cukor sem jó, ha a napi maximális egészséges határnál rendszeresen többet fogyasztunk. Márpedig az átlag magyar simán elfogyasztja a többszörösét is, nem is beszélve a zsíros, szénhidrátdús ételekről.


Az egészséges étrend viszont drága. Nem engedheti meg mindenki magának, én ezt is megértem.

2021. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Ez is attól függ honnan nézed.

Kinek mi az egészséges...nagyon szrárolják a kókuszzsírt, szerintem semmivel sem jobb mint a disznózsír, ami töredékébe kerül.

A túltolt, túlárazott kaja nem biztos hogy egészségesebb

2021. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!