Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez egy egészséges/jó étrend?

Ez egy egészséges/jó étrend?

Figyelt kérdés

Reggelire 7 órakor eszek egy-két szendvicset barna kenyérből, zöldségekből, sajtból, vaj/margarinból sonkából áll általában plusz 1-2 deci barack/narancs/alma/ananászlé. Tízórai 10-kor gyümölcssaláta. Ebéd 13-kor csirke-pulykamell-hal salátával, tojással.

Uzsira 4-kor szoktam enni 1 marék olajos magvakat pl pisztácia, mogyoró, dió.

Ebéd este 7-kor (ez nem tudom mennyire egészéges este 6 után enni). Az ami ebédre csak tojás nélkül és kevesebb. Inni csapvízet és egy kis ásványvízet iszok. Néha szoktam kicsit bűnőzni pl csoki, csipsz, kóla. Ezt is általában délután. Napi egy órát wdzek kenyményen késő délután.És még egy kérdés: jogy a jobb reggel korán elmenni futni és utána reggelizni vagy fordítva?



2021. aug. 1. 16:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Természetesen a másodiknál kora reggelről van szó.
2021. aug. 1. 16:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Az etrend jo, foleg, ha valtozatosan eszel es nem mindig ugyanazt, mert nagyon ra fogsz unni. Az is jo, hogy neha megengedsz magadnak egy kis “csalast”, kell is :))

Viszont a cel az mi? Fogyas, sulytartas, vagy csak egeszseges eletmod? Mert ha pl fogyas, akkor a kaloriakat is kene szamolni, ugy lesz hatasos, egyeb esetben vegulis nem fontos annyira.

En egyebkent este 8kor szoktam vacsorazni es igyis fogyok, ez a 6 utan mar ne egyunk baromsag regen megdolt. Az a lenyeg, hogy lefekves elott 3 oraval mar ne egyel.

Az edzes resze pedig passz, sokszor hallottam mar azt, hogy jobb lenne ehgyomorra, akkor hatasosabb, de en ugy nem birok, rosszul leszek edzes kozben. En mindig delutan edzek, reggel keptelen vagyok felkelni emiatt korabban, igy ezt is elengedtem :D

2021. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!