Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sose eszek zöldséget, hogy...

Sose eszek zöldséget, hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Amit megeszek az a karfiol, gomba. Levesbe még a brokkolit is.

Kóstolgattam salátákat, mondták, hogy lassan ízleljem, mert milyen finom.. Hát engem a hányinger kerülgetett :S

paprikát, paradicsomot még életemben nem ettem.. :(


15/L


2010. aug. 28. 22:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Úgy van "pofám" hozzá kislány,hogy jól ismerem a te korosztályod,és csakis reális dolgokat írtam le.Van aki csak mekibe tölti a fél életét,és még világéletébe nem látott karfiolt,meg paradicsomot,vagy van aki olyan szegény hogy nincs pénzre,csak zsírra,meg kenyérre.Ritkán találkozom olyan emberekkel akik egyáltalán nem esznek zöldséget.De te is eszel,csak rosszul fogalmaztad meg a kérdést.A lasagnéban is vannak zöldségek,a levesben is vannak,szóval egy kicsit túloztál.De a te érdekedben itt az ideje hogy hozzászokj az ízekhez.
2010. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most hogy végre kidühöngted magad,örülök neki.Szerintem semmi sérőtt nem mondtam rád nézve,de ha te félreértetted az már nem az én bajom.
2010. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha köretként eszed, akkor eheted felváltva a hússal. Egyébként nem nagyon számít, hogy eszed, csak zöldség legyen. Nem kell salátaként, eheted főzelékként, vagy levesben is.
2010. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hűűha, mintha magamat olvastam volna vissza pár évvel ezelött! =)

Én sem ettem szinte semmilyen zöldséget. Végül megprobáltuk, hogy nem nyersen eszem meg, hanem pl köretnek valamihez, párolva, krémnek(padlizsánkrém, cukkinikrém), levesbe répát(ma meg sem eszem sok-sok répa nélkül). Egyedül talán a sültkrumplit és a főttkukoricát ettem meg. :D:D Ma már eszek paprikát szendvicsbe, de a paradicsomot csak krémként, püréként eszem meg mai napig, mert nem szeretem. De egyre több zöldséges ételt főz anyukám is, hogy rászoktasson. :D

Nem kell nyersen enni zöldséget, probálj ki pár zöldséges receptet, keress rá mindmegette.hu-n, nagyon jók vannak! =)

2010. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat :)

Ma ettem levesből sok karfiolt, répát :D

2010. aug. 29. 18:23
 16/16 anonim ***** válasza:

ügyes vagy:)

Csak így tovább:)

2010. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!