Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 186cm 106 kg BMI index szerint...

186cm 106 kg BMI index szerint nagyon sok de én nem érzem magam kövérnek, hisz izmos vagyok... fogyjak le?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
106 kilonyi izom? Ha ez igaz lenne kispajtas, nem a gyk-ra irogatnal kerdeseket, mert pontosan tudnad mi merre hany meter. Van rajtad kb. 15 kilo felesleg, add le.
2021. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet egy készülékkel a testzsírt mérni. Egészségnapokon szokott olyan lenni, biztos máshol is hozzáférhető.
2021. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkat kerdése is. A BMI hülyeség, mert nem vesz figyelembe semmit.

Nyilván van rajtad valamennyi zsír is, de az úgy egészséges.

Amíg nem probléma fellepcsőzni 10 emeletet tempósan, addig nem vagy elhízva.

Én 183 cm vagyok, fiatalkorom óta kondiztam, mikor lefogytam 90-ről, 82 kilósan mindenki azt hitte beteg vagyok, beesett volt az arcom is. Pedig az a BMI szerinti felső határ.

Az én testalkatommal 70 kilósan egy vállfa lennék, pont mint nagyapám a halála előtti hetekben.

2021. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!