Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell riogatni az egészsé...

Miért kell riogatni az egészségtelen táplálkozás szövődményeivel?

Figyelt kérdés
Nem egyszer próbálkoztam diétázni, de mindig kudarcba fulladt és már megvetem ezt a propagandát ami az egészséges étrend körül forog. Covid riogatást is utálom, de ezt talán még jobban. Nem fogok azért szenvedni csakhogy tovább éljek, mert nem éri meg, mert milyen élet az ilyen.
2021. aug. 19. 12:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mindenki egyen azt amit akar, ennyi!
2021. aug. 19. 12:49
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Oké. Apám is ezt gondolta, nemrég kapott szívinfarktust.
2021. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom! De engem nem érdekel már.
2021. aug. 19. 12:52
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Rákérdezhetek hogy miért nem?
2021. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Hu de nagy szenvedes, ha sovany husokat eszel, sok gyumolcsot, zoldseget, huvelyeseket, es torekszel a finomitott cukrok es a feher liszt kerulesere.

Ez az a oriasi szenvedes? Nem dietazni kell, hanem eletmodot valtani,rengeteg isteni egeszseges recept van a neten, de akar dietetikushoz is elmehetsz, o is tud segiteni.

Neha pedig belefer valami “egeszsegtelen” kaja is. Es amugy a tenyeken nem tudsz valtoztatni, aki egeszsegtelenul el, mindenfele szart zabal, annak komoly egeszsugyi gondjai lesznek. Ez nem riogatas, agymosas, ezek tenyek. Nyilvan ugy elsz, ahogy szeretnel, engem pl hidegen hagy, de nekem senki ne magyarazza meg, hogy kinzas az egeszseges eletmod, mert rohadtul nem. Jol kell csinalni, kreativnak kell lenni, ennyi.

2021. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Vannak nagyon finom egészséges ételek is. Szerintem egyébként jobb egészségben leélni egy életet és játszani az unokáiddal, mint mondjuk ha 60 évesen levágják cukorbetegség vagy érszűkület miatt a lábad...az milyen élet?
2021. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oke majd akkor próbálok szerezni egy asszonyt aki finoman és egészségesen főz. Bele is írom a társkereső profilomba.
2021. aug. 19. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Most itt eled ki a frusztraltsagod mert nem tudsz egeszsegesen etkezni? :D De szanalmas.

Elarulom a titkot, neha neha egy pizzatol vagy egy csomag gumimacitol, egy adag sult kolbasztol meg nem leszel rakos.

Gondolom nalad az “egeszseges” dieta ugy nezett ki, hogy nem ettel semmit, csak parolt zoldseget rizzsel, aztan ide jottel sirni, hogy ez egy faxsag, es te finomakat akarsz enni.

Holott a hiba benned van.

2021. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondom majd keresek egy házias nőt, aki finomakat és egészségesen főz és problem solved.
2021. aug. 19. 13:01
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Ja, hogy az a problemad, hogy ferfi vagy, nem tudsz es nem is vagy hajlando megtanulni fozni, csak mert szerinted ez a no dolga?

Hat az mar a te bajod, akkor vergodjel tovabb, erre mast nem lehet mondani :DD

2021. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!