Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok kb 7-8 kg zsírtól...

Hogyan tudok kb 7-8 kg zsírtól megszabadulni, úgy hogy az izomtömegből ne veszítsek?

Figyelt kérdés

Még sosem fogyókúráztam ez előtt, így nem igazán tudom hogy működnek a dolgok. Nem igazán voltak gondok a súlyommal, így sosem kellett szigorú diétákat tartanom (ha felszedtem egy kis plusz súlyt, akkor néhány hétig kevesebbet ettem, és többet mozogtam, és le is mentek a kilók)

Sajnos fél évvel ezelőtt lesérültem, így nem tudtam testmozgást végezni.

Ez alatt a fél év alatt, felszedtem kb 8 kg plusz súlyt, aminek nagy része nyilván zsír.

A sérülés előtt, rendszeresen mozogtam, és izmot is építettem. Fél év alatt nyilván sokat vesztettem az izomtömegből, de ami még maradt, azt szeretném megtartani, és tovább fejleszteni.

Heti 3-4 másfél órás kosárlabda edzésre tudnék járni, és emellett napi fél-1 órát sétáltatnék kutyát is. Figyelnék az étkezésre, de drága élelmiszereket az albérlet (szeptembertől a főiskola miatt) mellett nem tudnék venni, és lehet hogy sok időm sem lesz kaját készíteni

Ilyen körülmények mellett menyi idő alatt sikerülne? És menyi idő után tudnék izmot felszedni?

Hogyan tudnék úgy fogyni, hogy a meglévő izmaimból ne fogyjak? Szóval igazából a zsírégetés érdekel.

És az hogyan zajlik? Lehet adott testrészekről több zsírt égetni? Vagy mindenhonnan ugyan anyira ég a zsír?

Hogyan tudnék combról csípőről, és fenékről fogyni?

Előre is köszönöm a válaszokat

19/F



2021. aug. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlom Neked a builder.hu oldalt, ott találsz Magadnak megfelelő étrendet, és edzéstervet, tényleg profiktól, nem itt a ki tudja mennyire hiteles hozzászólásokból
2021. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kizárt úgy fogyni, hogy ne veszítsd az izmaidból, a fogyást irányítani nem tudod. Heti 0,5-1kg kg fogyás az egészséges, nem kellenek drága élelmiszerek, csak a mennyiségre kell odafigyelni. Illetve sokan elfelejtik, de az üdítő is kalóriát tartalmaz, úgyhogy igyál csak vízet.
2021. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom, a kérdezőt nem érdekelték a válaszok😂😂
2021. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A builder.hu-t mindenképp megnézem.

Még annyi kérdésem lenne hogy fogyni és izmot építeni tudok párhuzamosan?

2021. aug. 24. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh és utolsó miből gondolod hogy nem érdekelnek? (csak kíváncsiságból, nem akarok vitázni vagy ilyesmi)
2021. aug. 24. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es Igen, csak meg kell emelni a fehérjebevitelt 1,5-2g/tkg-ra.
2021. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Onnan gondoltam, hogy az első választ is Én írtam az első választ is, és nemigen érkezett reakció, de igszából csak unstkoztam, úgyhogy nincs harag:)
2021. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!