Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fellángolt volna az IBS-em?

Fellángolt volna az IBS-em?

Figyelt kérdés

Kb két éve diagnosztizáltak vele, ha volt vele gondom, csak bevettem a Duspatalin kapszulát és minden kellemetlenség elmúlt. Azonban ilyet még soha nem tapasztaltam, amit egy, másfél hete. Ragacsos, kenőcsös a széklet és nem elég hogy nagyon nehezen jön ki, de ráadásul puha is. Már attól félek nem-e bélcsavarodás vagy valami nagyon komoly baj van a háttérben...

Elkezdtem probiotikumot szedni és mintha azóta lenne rossz a helyzet. Előtte szorulásom volt tartósan a kemoterápiás kezelések miatt amikor már túl voltam az összesen, utána hol ilyen, hol olyan, majd lágy, végül normálissá vált és most itt tartok. Rettenetes. Mintha hányingerem is lenne valamilyen szinten meg úgy érzem hogy nincs étvágyam se annyira, de közben ez nem így van, mert eszek én rendesen. Nem tudom mi lehet, de nyugtassatok meg, hogy semmi komoly!



2021. aug. 27. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!