Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj ha minden reggel suliba...

Baj ha minden reggel suliba menet veszek egy hellt és a suliba megiszom? Úgy értem ez káros lehet így naponta?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatod, hogy nem egészséges. Tele van cukorral, koffeinnel meg mindenféle egészségtelen szarral.
2021. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Igen, hosszú távon ez káros lesz. Pláne hogy egy idő múlva a napi 1 nem lesz elég
2021. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Annak a gyerekével kéne megitatni naponta legalább egyet, aki feltalálta a Hellt.
2021. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Káros mindenképp, a fogaidra nézve is. Egyébként sosem értettem, hogy az iskolások hogy a viharba lehetnek olyan fáradtak, hogy energiaitalt kéne inniuk... Én elég megterhelő munkát végzek, sokszor 12 órázom, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor ittam energiaitalt... Talán szigorlatok, államvizsga környékén 1x 2x de ennyi.
2021. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

6.

A diákoknak igenis megterhelő lehet a sulis élet. Ki szabad nevetni, de így van. A gimnazista éveim voltak a legrosszabbak. 5:30kor kellett kelnem, hogy beérjek a suliba, ahol du. 3ig tömték a fejembe az okosságot. Aztán hazaértem fél4 körül, és folytathattam azt, amit addig is csináltam. Tanultam, tanultam, tanultam. Ez fárasztóbb, mint bármelyik munka. Főleg a kialvatlanság miatt. De azért szenvedtem akkor, hogy most jobb életem lehessen. És lett is.

Szóval teljesen megértem, ha valaki fáradt, de akkor se az energiaital legyen a megoldás.

2021. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
37%
Nem lesz semmi bajod, de a sok cukor nem jó hosszútávon. Inkább a pszichikai függőség lesz majd a gond.
2021. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

#6

Én is iskoláséveim alatt voltam folyton álmos napközben, majd bealudtam a sulipadban. Azért, mert a tiniknek és a gyerekeknek nagy az alvásigénye, 10 órát kéne aludni, hogy kipihentek legyenek. De ez tinikorban kb lehetetlen, mert minden érdekesebb, mint az alvás, ezért gyakran későn alszanak el, viszont reggel korán kelni kell...

2021. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Raszoksz a koffeinre.
2021. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!