Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik ha sok cukorkát...

Mi történik ha sok cukorkát eszem? Hízhatok? Egy szem cukorkában kb.8 kcal van úgy olvastam. Egyszerűen imádom a yoghurtos cukorkákat.. nem tudok lemondani róluk meg a többi édességről sem,pizza stb..de próbálok minél egészségesebben étkezni.

Figyelt kérdés
Ritkán eszem ilyesmit,de a cukorkát napi szinten eszem többet is meg max még egy csokit. A többi étkezés minél egészségesebb.

2021. szept. 1. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hízol,ha több kalóriát viszel be,mint amennyit elégetsz. Mozogsz? Pl miket eszel egész nap?
2021. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 edzek 1 héten 3× is egy/2 órát. Egész nap inkább gyümölcs, zöldség, csirke hús,tojás ilyenek..kenyeret is szoktam de abból nem sokat.
2021. szept. 1. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogaidnak sem tesz túl jót hogy minden nap cukrot szopogatsz. Így sokkal nagyobb az esély rá hogy kilyukadnak
2021. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is hízol tőle, tönkreteszi a fogaidat és az ereidet a cukor.. ez a fő kettő ami miatt a legfőképp nem érdemes, hanem inkább valamennyire leszokni.. a harmadlagos az az, hogy nem egészséges és (úgy telít és veszi el az étvágyat hogy közben semmi hasznosat nem viszel be vele, hanem hirtelen ellát egy kis időre energiával, éppen csak addig, amíg feldobja az égbe a vércukorszintedet, ami aztán hamar visszazuhan és fáradt vagy) és negyedleges szempont szerintem az hogy plusz mellékhatásképpen hízol vele.. olvass utána ezeknek, mert nagy tévhit manapság hogy a legnagyobb baj a cukorral az hogy ,,elhízol tőle”...mert nem, annyival legalábbis amennyit írtál nem fogsz, de hidd el megéri csökkenteni.!
2021. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. szept. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!