Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz bármi bajom ha gyertya...

Lesz bármi bajom ha gyertya felett nyársalok virslit meg szalonnát?

Figyelt kérdés
Nagyvárosban élek és nagyon hiányzik a nyársalás, de nincs rá lehetőségem. Lenne bármi bajom ha gyertya felett sütném meg?

2021. szept. 3. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
mi bajod lenne? a tűz az tűz. de arra ne számíts hogy olyan lesz mint az igazi
2021. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Maldoror ***** válasza:
87%

Mifelénk parázson, parázs felett szokták nyárson sütni a szalonnát.

A jelenlegi bajodnál nagyobb nem lesz, ha gyertyalángnál sütöd.

2021. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ennek mi ertelme van csak max egy fogpiszkálónyit tudsz egyszerre sutni és k@rva kormos is lesz szerintem ez nem olyan izu mint a faszén
2021. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De jót nevettem, köszi! Elképzeltem, ahogy egy teamécses fölött sütöd a rablóhúst ÓRÁKIG. Mert átsülni nem fog, viszont ehetetlen lesz a koromtól.
2021. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tudod mit ha ennyire hiányzik az élmény akkor inkább vegyél egy elektromos beltéri grillt na azzal mér mész valamire de a gyertya az egy vicc
2021. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg is gyújtod?
2021. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen en is jot nevettem, ez nagyon edes:)) Hat, Szerintem sem jo otlet, meg a zsir vagy szaft ra fog folyni a gyertyara meg ilyenek. En a helyedben inkabb kimennek heti egyszer egy olyan tabortuz rako helyre ami a kirandulo helyeken van es ott sutnek es aztan hazavinnem es egesz heten azt ennem 😀
2021. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a legnatúrabb gyertyánál is lehet benne olyan cucc, amit nem feltétlen akarok a kajámon látni :)


Meg gondolom így azért nem öt perc. Ha van erkélyed, esetleg ilyen mobil is gázégő? Bár az meg lehet a rácsöpögő zsírtól nem lesz túl jó megoldás.

2021. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!