Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy étkezem? (Általánossághoz...

Hogy étkezem? (Általánossághoz viszonyítva)

Figyelt kérdés

Reggeli:

Chia Puding(Pudding?!)


Ebéd:

Sült édesburgonya,Tofukockák,Zöld saláta


Vacsora:

3db szójavirsli,mustár,glut. mentes abonett


Nasi:

Felbontottam egy csomag barnarizschipset,ettem belőle kb. 4-5 darabot,aztán rájöttem hogy most annyira mégse kívánom😅


Légyszi választásotokat indokoljátok meg,amennyiben van valami hozzáfűznivaló kritikátok. Viszont az számomra teljesen érdektelen,ha valaki azzal jön hogy a vegetáriánus étrend mennyire káros,vagy hogy milyen keveset eszem koromhoz/nememhez képest,ugyanis én érzem hogy mennyi esik jól/mennyit igényel a testem,és hogy milyen étrendtől érzem jobban magam,tehát nem fogok 1800 kalóriákat magamba erőltetni,mert ha nem esik jól,az biztos hogy a testemnek sem tesz jót. (Amúgy kísérleti jelleggel számolom,1400 kalória körül eszem,több nem esik jól)


16/F



2021. szept. 5. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Egészséges
Átlagnál egészségesebb
Átlagos
Átlagnál rosszabb
Nem a legjobb....
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyoldalú étkezés.

Főleg, ha mindennapos.

Ugye ez csak egy nap, nem mindig ugyanezt akarod enni?

2021. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,ez nem egy átlag napom. Általában odafigyelek arra,hogy minél több fehérjét vigyek be,illetve hogy ne egyek sok feldolgozott élelmiszert,de ez a mai,ilyen össze-vissza rohangálós nap volt,nem volt időm normálisan vacsit/reggelit csinálni,ebédre is a tegnapi maradékot ettem :D
2021. szept. 5. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Van valamilyen étel intoleranciád?
2021. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egészséges étkezéstől ez messze van. Az ebéd kivételével az ételek tápanyagtartalma nagyon alacsony. Túl kevés a fehérje, az egészséges zsír (ez nincs is benne az általad leírt ételekben), a gyümölcs és a zöldség.


(A testednek az nem tesz jót, hogy 1400 kalóriát eszel... Ez egy kisgyerek adagja. Az átlagos "fogyókúrázó" nő már 1600-1800-as kalóriabevitellel is fogyni fog.)

2021. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Azt tudom elképzelni hogy azért eszel így mert menőnek tartod pedig az lenne az ha egészségesen ennél. Nem csak a kalória bevitel számít hanem a tápanyagbevitel.

Nem értem azt se miért eszel glutén n mentes abonettet, semmi baj a gluténnal. A kukorica és a fehér rizs liszt semmivel sem jobb mint a fehér buzaliszt. Merthogy az van benne. Egyél inkább teljes kiörlésű buzalisztből készültet.


[link]

Ez is mutatja hogy 16 éves fiúként úgy hogy suliba jársz, mozogsz az 1800 is kevés lenne. De szúrj ki magaddal, gyenge leszel mint a harmat, nemmfogsz tudni koncentrálni és hiánybetegséged lesz

2021. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!