Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hi. Mit tegyek ha nem tudok...

Hi. Mit tegyek ha nem tudok lemondani a cukorrol? Például nagyon szeretem a gyümölcsös joghurtokat de abba is van cukor. Akik jártok edzeni Például 2/3-szor hetente,milyen étrendetek van? Leirnátok mit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Amúgy pont ideális a súlyom mert a kalóriabevitelt betartom. Csak elég egészségtelenül étkezem:(

2021. szept. 7. 16:54
 1/4 Ryler válasza:
81%
Vegyél natúr joghurtot, és turmixold össze olyan gyümölccsel, amit szeretsz. Zsírszegény túrót összekeverve fehérjeporral is finom, kipróbáltam. Érdemes követni Torma Valentin, vagy Dennis Burkhardt, vagy bárki más szimpatikus testépítős videóst, mert rengeteg kaját mutatnak amiket esznek és sok tanácsot adnak.
2021. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsjoghurt annyira cukros, hogy még akkor is jobban jársz, ha a natúr joghurthoz nem friss gyümölcsöt, hanem lekvárt keversz. (Persze azért olvasd el a cimkéket, nehogy pont nálad fordítva legyen.)
2021. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Natúr joghurt+cukormentes gyümölcsös kollagénpor totál gyümölcsjoghurt ízvilág! Nekem Peak márkájú van, de szerintem bármilyennel finom lesz.

Ebbe szoktam tenni még pár szem gyümölcsöt és diót vagy mandulát.

2021. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jé a férjem is így étkezett, a nagy vödrös joghurtokat ette, meg a Parmalat ivós joghurtokat itta. Közben edzett heti néhányszor rendszeresen. Most cukorbeteg , soha többet nem ehet ihat joghurtokat……..

Nagyon nem éri meg….. hidd el.

2023. szept. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!