Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki van még így? 17/L

Ki van még így? 17/L

Figyelt kérdés
Már kezd zavarni hogy folyton csak a táplálkozásomra figyelek stb..minél egészségesebben akarok étkezni,de viszont zavar hogy a korombeli csajok/srácok a Kfc-ben zabálnak stb..én meg ilyen helyekre be sem megyek pedig nagyon kívánom az ilyen kajákat is. Pedig ideális a súlyom is..nincs egy gramm felesleg sem rajtam.

2021. szept. 7. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább akkor egyéb egészséges életmódra figyelj, pl. sportolj és ezzel foglalkozz
2021. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálok egyensúlyt tartani. Nem vonom meg magamtól az egészségtelen kajákat, de figyelek a mértékére és egyéb dolgokból, amiből lehet az egészségesebbet választom. Kerülöm azokat az ételeket, amik nélkül elvagyok és viszonylag egészségtelen, mondjuk ez sok esetben plusz pénz. Próbálok mozogni és nem károsítani magam olyan dolgokkal, ami nem muszáj, pl dohányzás. Ha megkívánom épp a kfc, mekit vagy bármi mást vagy társasággal megyek, nem fogok ellent mondani, szeretem. Néha belefér, csak ne rendszerességgel, gyakran, én így vagyok vele. Rajtam sincs felesleg, nem is szeretnék, de ennyitől nem fogok meghízni ês jó eséllyel más problémám se lesz tőle. Irigyelni sem irigylem másokat emiatt.
2021. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlsúlyos lennél is nyugodtan ehetnél alkalmanként ilyesmit. Még csak nem is hízlal, ha nem viszed túlzásba, és ott is lehet úgy választani, hogy zöldséget is egyél. Feleslegesen korlátozod magad, főleg, hogy kívánod.
2021. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!