Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy meghízzak és...

Mit egyek, hogy meghízzak és ne legyek vékony?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor hallom ismerőseimtől, hogy nagyon vékony lettem és hiába eszek, nem igen hízok és fogytam elég hirtelen 5 kg. Mikor 50 kg voltam azért volt rajtam valami. Már a korábbi nadrágjaim is lötyögnek rajtam, pedig 1-2 hónapja még jók voltak. Persze van olyan is amikor pár napig alig eszek, de már bosszant, hogy állandóan vékonynak mondanak. Anorexiás viszont nem vagyok és nem is vagyok azon a szinten vékony. Csak a saját súlyomhoz képest vagyok vékonyabb. Miket zabáljak, hogy visszanyerjem az átkagos 50 kgomat vagy többet akár?. Szóval tudom hogy egészségtelen de annyira koplaltam 2 évig pénzhiány miatt, de nagyon kívánok sokszor mekis kajákat, vagy kfc meg pizzákat hogy ezekből egy csomót meg tudnék enni. Vagy mik azok az ételek amik nagyon hizlalnak? Sajnos múltkor voltunk étteremben és érdekes, egész nap nem ettem semmit viszont egy levest megbírtam enni, de második húsos fogásból alig bírtam enni, és ezt szóvá tették hogy betegesen keveset eszek, lehet valami bajom van a végén? Mert engem is meglepett ez a hirtelen fogyás. Jó mostanában depressziós is voltam de dolgozom rajta, viszont egyből nyilván nem megy. 24 nő vagyok.

2021. szept. 13. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy egyél hogy én most egy csomót eszek. Hanem fokozatosan többet és többet mint amennyit eddig ettél. A gyomrod össze szűkült emiatt nem tudsz enni így tágítani kell lassan és nem úgy hogy egy nap nem eszel semmit és utána meg egy csomó minden meg akarsz. Ne folytasd ezt a koplalást mert attól hogy most nem vagy anorexiás ez egy szép út felé. Ezeket tudtam ajánlani, persze ne várd el hogy hamar visszahízol mert mondom nem egészséges így enni.
2021. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendszeresség hiányzik nálad. Napi 5 étkezésre állj be. Valószínű nem vagy éhes stressz helyzetben vagy depisen. Emiatt kéne a rendszer, hogy éhségérzet nélkül is egyél. Egyébként szerintem ez is az anorexia egyik fajtája.
2021. szept. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány kg és milyen magas vagy?
2021. szept. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél B komplexet, tuti a hízás és még hasznodra is válik.
2021. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!