Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt érdemes szedni?/huszonévesen/

Figyelt kérdés
Magnéziumot szedek rendszeresen, lábgörcs miatt, illetve tőzegáfonya kapszulát a húgyútak miatt. Zöldség-gyümölcsfogyasztásommal nincs baj, viszont szeretnék megelőzni mindent, amit lehet.
2021. szept. 15. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Amit én tudok ajánlani, de ez is emberfüggő az a GAL termékek, de abból is leginkább a magnézium. A többi nekem aligha szívódott fel, vagy volt hatással, de nekem leginkább feszültség, és szintén izomgörcs miatt kellett. Egyébként érdemes csináltatnod egy nagy labort, ahol megnézik mire van szükséged. Nekem így derült ki, hogy vashiányom van, és magnéziumhiányom meg tán némi kálium is. Aztán szépen lassan feltornáztam a vitamin/ásványianyag szintjeimet :) 21/F
2021. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!