Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez jó minőségű fehérje?

Ez jó minőségű fehérje?

Figyelt kérdés

Fehérjét szeretnék venni edzésemhez, de nem vagyok jártas a témában. Ez szerintetek elég jó minőségű kezdőknek?


[link]


Az rossz ha 100 gramm-ból csak 75 gramm fehérje?

Ezekbe nincsenek káros anyagok? Elvileg anabolikus hatása van amiről azt olvastam, hogy izmot erősít, de impotenciát okoz és káros az egészségre.



2021. szept. 17. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgass a ShopBuilder nevű oldalon.
2021. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Direkt tapasztalt emberek véleményét szeretném kikérni nem boltokét, hiszen ők úgyis jobb színben tüntetik fel a termékeiket és nem fogják az adalékanyagok hatásait vitatni.
2021. szept. 17. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet rajtad segíteni, mivel láthatóan meg se nézed az információt. Feleslegesnek tartom, de azért hátha. Tehát ha megnézed, ez nem egy bolt. Ez egy olyan oldal, ahol maga a bolt és annak képviselői simán írnak olyan választ kérdésekre, hogy pl: Neked felesleges, nem szükséges ez vagy az...
2021. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na megnéztem, nem káros, de erről a típusról nem írtak, hogy jó minőségű-e
2021. szept. 17. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne típust nézz... Ismeretet szerezz! Millió cikkből, kommentből, kérdésből és válaszból, amit mind megtalálsz ott.
2021. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kezdő vagy, akkor semmilyen fehérje port ne vegyél. Egyél teljesértékűen és nyomasd az edzést. Az egészséged és a pénztárcád is megköszöni majd.
2021. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!