Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire ártalmas a behúzott has?

Mennyire ártalmas a behúzott has?

Figyelt kérdés

16/F


Néhány éve behúzott hassal járok mindenhova. Ha egyedül vagyok itthon vagy ha alszok akkor nem húzom be, egyébként igen.


Szerencsére nem kell nagy hasat behúznom de mégiscsak behúzva majdnem teljesen lapos, kiengedve látszik az az 5-6 kg felesleg.


Nagyjából 3-4 éve így vagyok, eddig semmi bajom nem volt tőle, nem görcsölt be vagy ilyesmi.


Ezután sem származhat belőle bajom?


Eleinte szégyelltem és azért húztam be, mostanra csak megszokásból.


Mondjuk ha többet eszek, és úgy ki engedem akkor elég látványos, de amúgy nem nagyon az.


Más is van így ezzel?



2021. szept. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem, én normális vagyok.

Egyébként súlyod magasságod?

2021. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is behúzott hassal járkálok kb mindig, nekem olyan érzés egyébként mindha erősödne a hasiznom tőle, de lehet csak én látom ezt bele.

18/L

2021. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor, ha elfelejted behúzni a hasad?
2021. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt már reflex nem felejtem el, inkább ki engedni felejtem el.


Amúgy 178cm/70kg

2021. szept. 25. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, non-stop nem tudod behúzni a hasad, semmi bajod nem lesz napi 10-20 perctől.
2021. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam, alvás közben, vagy ha egyedül vagyok itthon, meg persze a fürdőben nem húzom be. Csak azon kívűl.
2021. szept. 25. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nekem a Gerincklinikán pont ezt tanácsolták nem lehet nagyon káros.
2021. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!