Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Multivitamint keresek, melyik...

Multivitamint keresek, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan multivitamin készítményt keresnék, amiben kB minden is van, hogy ne kelljen 5 különböző helyről / dobozzal beszerezni (persze ha az jön ki, hogy az lenne a legjobb akkor kénytelen leszek). Ami a lényeg, hogy glükozamin és hasonlók NE legyenek benne, ugyanis láttam már olyan csomagot (valamelyik daily pak biotec vagy scitec, nem tudom már). Kinek mi vált be?

2021. okt. 6. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Jutavit -nek a multiját szedem... Szerintem jó...


[link]

2021. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
2021. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Myvitamins A-Z, én ezt szedem, hozzá pluszban magnéziumot, mert abból soha sincs elég egy multiban sem.
2021. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

A gyártók se olyan hülyék, hogy létezzen egyetlen olyan termék, amivel egyenértékűen kiválthatsz 4-5 különböző, kevés hatóanyagos másikat.


A már linkelt Jutavit Immuner és a Béres Actival Max relatíve jók.

2021. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Én ezt használom: [link]

2021. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Itt összehasonlításban megtalálsz - jelenleg - 66 multit: [link] Amiből pont a Béres eléggé rosszul jön ki, persze ehhez el kell olvasni a hosszú szöveget, hogy miért.

Az elvárásaidnak viszont pont megfelel, ha nem zavar téged, hogy amiben "minden" benne van, abból kb. semmi se szívódik fel. Mert rosszul hasznosuló formában tudják csak beletenni, hogy minden benne legyen és jó eséllyel összekerülnek egymás felszívódását akadályozó dolgok is.

2021. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt, mindenkinek más a szervezete ezért nincs egy univerzális vitamin ami a legjobb. Az is számít mennyi idős az illető vagy intenzíven sportol-e. Nekem pl. MHP activite és Pharmaton Vital jött be eddig a legjobban. még nem próbáltam, de a biotech Daily Pack-ot sokan dicsérik.
2021. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

MHP Activite Sport az nekem is bejött. Futás előtt használom és érezhető a hatása. Ami tetszik benne hogy növényi kivonatokat is tartalmaz. Nekem 1 db bőven elég/nap. Egyébként, 2x2 lenne a napi adag.

[link]

Kérdező, próbálgatni kell a vitaminokat. Nálam 50 multivitaminból amit eddig kipróbáltam, kb. 5-nél éreztem hogy működik. De hogy neked melyik jön be azt senki nem tudja.

2021. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os Ezt jó hogy linkelted mert most kezdtem el szedni D3 vitamint és nem tudtam hogy kell mellé szedni K2 vitamint is. Ezt most elég hasznos infó volt :-)
2021. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként, 2-es. Te miért pontozol le mindenkit? Csak puszta kíváncsiságból kérdezem. Ez olyan vicces...
2021. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!