Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A puffasztott rizs milyen...

A puffasztott rizs milyen ellenőrzéseken megy keresztül míg a polcokra kerülnek?

Figyelt kérdés
Egy projectmunkán dolgozom ahol fontos lenne ez az infó,illetve a puffasztott rizs egészségesnek számít?

2021. okt. 16. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésre, de kíváncsi vagyok a válaszra. Szeretem a pufi rizset :)
2021. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Élelmiszerbiztonsági ellenőrzéseken megy keresztül a hely, ahol előállítják. Fekete öltöző, tiszta öltöző (alapanyag nem érintkezhet a késztermékkel, bár ez inkább húsnál érdekes), rizsnél tisztaság vizsgálat (por, kosz, növényvédő szer maradék, rovartetem, szőr, haj stb) gyártás során bekerülhet fém, ezt is ellenőrzik a végén mágneses eszközzel. Dolgozói higiéniai (nem köhög,tüsszög bele a termékbe).


Hát saját véleményem szerint nem számít egészségesnek, mármint önmagában, csak szénhidrát van benne. Ha teszel rá magas hústartalmú sonkát és zöldséget, úgy már mondhatjuk egészségesnek :)

Ha van kérdésed, írj.

2021. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2021. okt. 16. 20:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve milyen védjegyekkel rendelkezik a termék?
2021. okt. 16. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nagyrészt szénhidrát, nem egészségtelen. Hogy mennyire egészséges az relatív. Kevésbé jó, mint a teljesértékű rizs, de jobb, mint más feldolgozott ételek, mondjuk a kakaós csiga vagy más péksütik.
2021. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, nem is azt írtam, hogy egészségtelen, csak azt, hogy szerintem nem számít egészségesnek. De ami nem egészséges, nem jelenti, hogy egészségtelen. Van jobb szénhidrátforrás is, meg rosszabb is.

#2-es voltam.

2021. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!