Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak hogy ne kelljen...

Mit csináljak hogy ne kelljen menni wcre többet? Pedig alig ettem ma

Figyelt kérdés

Nekem pont az szokott lenni hogy nehezen tudok wcre menni. Most egyszer egy hónapban itt alszok a pasimnal és ilyenkor van hasmenésem vagy miez már 2x voltam és még mindig fáj a hasam. Miért pont most mikor szeretném jól érezni magam?

Reggel nem ettem semmit ebédre 1 db rántott húst kis krumplival vacsorára 1 sonkás zsemlét.



2021. okt. 17. 20:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Tudja hogy te is szoktál sz@rni nyugi. Nem kell ezen rugózni. Neked sem illatos, tisztában van vele.
2021. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Próbálj meg nem tojni többet az életben soha!

Minden kezdet nehéz tudom de be fog jönni!

Az elején annyi legyen, hogy egy-két napig legyen rajtad pelenka!

2021. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%

Remélem fingani sem szoktál előtte.

Nincs benne semmi ciki, megmondod hogy ilyen bajod van, biztosan meg fogja érteni.

2021. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ja hármas igazad van. Vagy fingjon az orra alá azt hagy virityköljön!
2021. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Idegi alapon is lehet.


Mellesleg én se értem mi ebben a ciki.


Ha fáj is a hasad, nospa.

2021. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Èn szètfinganàm az agyàt. Nem tetszik? Akkor nen is illet hozzàd. Egy igazi pasi tudja a puki szagot is elviselni! Mièrt ő a szàjàn adja ki?
2021. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor megmondod, hogy nem erzed jol magad.

“Szívem, faj a hasam, rosszul erzem magam, lehetne hogy adsz egy nospat (vagy barmi mas sima fajdalomcsillapitot) csinalsz nekem egy teat, es csak megnezunk egy filmet?”


Barkivel elofordul ilyen. Ha meg nem tudod ezt elmondani neki, akkor nem eleg mely a kapcsolatotok még.

En volt, hogy 3 havonta egyszer talalkoztam a parommal par napra, es kibaxott gombam volt, szerinted? Osszesen hat honap szex nuku volt akkor. Megsem szakitottunk, azota is egyutt vagyunk.


Legyel oszinte es kesz.

2021. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Azt kell neki mondani az àgyban, hogy fordúlj ide aztàn egy hatalmasat fingani. Ha elmegy akkor úgy sem volt igazi tàrs! Ha meg igen akkor a vègèn màr lehet,hogy a seggedhez teszi az orràt.
2021. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!