Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől puffadok, ha nem eszek...

Mitől puffadok, ha nem eszek semmit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy diétát, ami úgy indul, hogy az első három napon csak folyadékot lehet fogyasztani, utána szépen fokozatosan be kell állítani az adagokat. (Légyszi ne ítélkezzetek, hogy a koplalás rosssz stb., tisztában vagyok vele, de szeretném kipróbálni) Lényeg a lényeg, a harmadik nap második felében járok, csak kávét és teát ittam cukor nélkül eddig. Délután 1 körül kezdtem puffadni, és egyre rosszabb, görcsölök is. Már akkora a hasam, mint egy terhesnek. Fura hangokat is hallok odabentről. Arra lennék nagyon kíváncsi, hogy ha már 2,5 napja nem ettem egy falatot sem, üres az emésztőrendszerem, akkor mitől fújódtam fel? Nem áll össze a kép.

2021. okt. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sóhiányod lett, attól vannak görcseid.
2021. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fölborítottad ezzel a böjttel az ionháztartásodat.
2021. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De látod, hogy ez így nem jó, minek erőlteted? Ne próbálgasd ezeket a hülyeségeket. Koplalással csak ártasz. Pont. Csökkentsd a szénhidrátot, egyél alacsony glikémás indexű ételt, kerüld a feldolgozott/finomított ételeket és meglátod jó lesz. Ha nem pótolsz megfelelő mennyiségű vitamint, autoimmun beteg leszel és örökre gyógyszer. Így kell diétázni.
2021. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!