Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok nekem valami etrendet...

Tudnátok nekem valami etrendet vagy valamit ajánlani hogy miket kéne ennem hogy jöjjön is fel rám valamennyi?

Figyelt kérdés
Jelenleg 165 cm vagyok és 55 kg. Nagyon szeretnék hízni. Hiába eszek rendesen nem nagyon tudok hízni. Sokat mozgok, megyek egész nap. Van egy 2 éves kisfiam
2021. okt. 24. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Próbálj meg este 6 után már nem enni és hanyagold az üdítőket ès az èdessègeket, mozogj sokat
2021. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# Úgy látom nem olvastad el a kérdést, mivel a kérdező hízni akar... Mellékesen megjegyzem, hogy az este 6 után nem evés egy ostobaság.


Kérdező, erre csak akkor lehet normális választ adni, hogyha leírod egy napi étrendedet, és hogy mit illetve mennyit sportolsz.

2021. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A súlyod alapján nem tűnsz soványnak. Amúgy ha ektomorf alkat vagy, akkor leginkább csak súlyzós edzéssel + fehérje- és kalóriadús étrenddel tudsz hízni, pontosabban izmosodni.
2021. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el ételintolerancia vizsgálatra, ha nem tudsz hízni.
2021. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!