Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet megértetni valakive...

Hogy lehet megértetni valakivel, hogy nem vega vagyok csak a húsok 90%-ától a hányinger rám jön?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, nem kell magyarázkodni, egyszerüen nem eszed meg, ami nem esik jól.

Aki ennyire ostoba, azzal úgysem lehet semmit kezdeni.

2021. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Megértetni senkivel nem kell, az első válaszolóval teljesen egyetértek.


DE!


Én azért elslattyognék egy gasztroenterológushoz, mert ha ez a hányinger nem undorból vagy lelki okokból fakad (a hússal való kapcsolatodhoz), akkor viszont nem normális dolog ha hányingered lesz tőle. Lehet allergia, intolerancia stb. de azért jó ha tudja ezeket az ember.

2021. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megértetni? Nem eszed meg, ennyi.
2021. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Kisebb koromba megettem, de ahogy nőttem fel egyre jobban megundorodtam tőle, meg finomabbak az ételek nélküle(nekem), viszont mondjuk a tejtermékekkel nem tudok betelni és szeretem a spenótot viszont a főzeléket nem.
2021. okt. 26. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel otthon. Aztán addig puffogtam, amíg rám hagyták, hadd főzzek magamnak. Onnantól sokkal jobb volt.

Ha valaki nem törődik azzal, hogy mit szeretsz, az nem tisztel téged.

2021. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kivel és miért kell megértetni? Nem eszed meg, és kész. Hasonló helyzetben vagyok mint te, szóval átérzem, és tudom hogy vannak értetlen emberek, de én már rájöttem hogy nem kell velük foglalkozni. :D
2021. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig azzal jönnek hogy biztos sajnálatból nem eszem, de akkor nem lenne 10% és ha már megölték kajának inkább egyék meg azt ne halljon meg hiába.
2021. okt. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!