Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3hete mindennap megy a hasam...

3hete mindennap megy a hasam egyszer egy nap mindig más időben miért?

Figyelt kérdés
már 3hete tart hogy mindennap egyszer megy a hasam vagyis inkább úgy mondanám hogy lágy a székletem a színe szaga normális de ez zavar hogy nem tudok keményet produkálni mint azelőtt az étrendemben nem változott semmi az orvos szerint stressz okozza volt vérvétel de minden rendben 25F

2021. okt. 30. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgass az orvosra.
2021. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj rizst, burgonyát enni. Ihatsz útifűmaghéjat is. Ezek jót tehetnek az állagnak.

Bár nem igazán értem a problémád: ez NEM hasmenés, nem hogy örülnél, hogy nem kell erőlködnöd. Az egészséged rendben, orvos is azt mondta. Akkor mit idegeskedsz? Ezek után tuti a stressz okozza, ha még erre is képes voltál kérdést kiírni...

2021. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
interneten csak rosszakat írtak arról hogy krémes darabos lágy székletem van azért gondoltam hogy az orvos elbagatelizálja annyival hogy stressz tény hogyha baj lenne kéne valami más tünet is nem csak ennyi
2021. okt. 30. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél a patikában NEUROSAN készítményt,az helyre rakja a problémádat
2021. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!