Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok? Mitől...

Anorexiás vagyok? Mitől hízhatnék?

Figyelt kérdés
169cm vagyok és 47kg ... nem birok egyszerűen 50fölé menni :( Belsőleg semmigond nincs bár mostanában sokat van begyulladva a torkom ,és elmentem góc vizsgálatra de mindent rendbe találtak! Minden nap eszek 1db Centrum luteinnel vitamintablettát , mert azt mondta az orvos , hogy az is segíthet. De kicsit vékony vagyok :( Tanácsoljatok valamit léccives mit tegyek ! Jah és a szüleim -től nem örökölhettem mert nem vékonyak ! 14éves vagyok lány
2008. dec. 12. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Lehet hülyeség amit ajànlok,de néhànyszor Mc donalds,attol jol felfogsz hizni:)))))))))

Anorexiàs az,aki nem eszik,koplal,mert ha bàrmit is lenyel azt bünnek tartja,lelkiismeret furdalàsa van,és sovànysàga ellenére is kövérnek tartja magàt.

Tehàt te csak akkor vagy az,ha ezek ràd jellemzöek.

Nem tudom,mit tehetsz,én nekem tényleg csak az jutott eszembe,hogy egyél jo sokat

2008. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fajta vagy, sportolj, es akkor gusztusos leszel, nemcsak vekony. Ha rendesen etkezel, eszel fott etelt is naponta, gyumolcsot, zoldseget, akkor nem tudsz mit tenni. Fogadd el magadat ilyennek, es nezd meg a fogyokura rovatot, mennyi millio kerdes van felteve! Legalabb neked ezzel nem kell foglalkoznod!
2008. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy te anorexiás nyugi azok hánytatják magukat meg bűntudat stb. és osztályomba van nállad soványabb gyaa de az se anorexiás én 164 cm és 44kg vok
2009. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondom az utolsónak, hogy a bulémiások hánytatják magukat... ;)
2009. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!