Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom ha ilyeneket eszek?

Lehet bajom ha ilyeneket eszek?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok es nem kivanom az etelt. Nem akarok fogyni, mert igy is sovany vagyok. (172cm 55kg), mar hetek ota csak csokit peksutit es mekis kajat eszek. Ezektol nem undorodok. Ha rendes kajat veszek a szamba hanyhatnekom van. Ma is 1 tabla csokit, 6 szaloncukrot, 2 fankot , 9dbos mcnugettset sultkrumplival es egy banant ettem.
2021. nov. 29. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet bajod. Nulla tápanyagtartalom és vitamin, szinte semennyi fehérje, rengeteg cukor és egészségtelen zsíradék...
2021. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor inkabb ne egyek?

Mert mastol felfordul a gyomrom.

Par napja megprobalkoztam a bolognaival a 2. falatnal oklendeztem pedig az amugy a kedvenc kajam. De egy 2-3 hete igy vagyok.

2021. nov. 29. 19:11
 3/15 anonim ***** válasza:

És honnan eredezteted ezt a kajautálatot? Mármint hogy minden mástól hányingered van...?


Pszichológussal beszéltél már?

2021. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a banánt meg tudod enni, inkább próbálj attól többet enni egyelőre. Először is arra kellene rájönni, hogy miért van a többi kajától hányhatnékod. Ha ilyeneket eszel, azzal nem csak az a baj, hogy kevés a tápanyag benne, hanem, hogy hozzászoksz ezeknek az intenzív, ízfokozós ízéhez, így csak még kevésbé fogod kívánni a rendes ételeket. És minél tovább csinálod ezt, annál nehezebb lesz visszaszokni a hétköznapi ízekhez.
2021. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt hanyingerem.

Most egy par hete van es a testhom is magasabb. 37,1 altalaban. Azaz par hete.

Ezeket az altalam leirt kajakat sem kivanom csak meg valahogy meg tudom enni oket.

2021. nov. 29. 19:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Nemcsak lehet bajod, hanem már van. Evészavarnak hívják. Keress fel pszichológust. Ha pl. egy főzelékfélétől feltéttel hányhatnékod van, ott valami nem stimmel.
2021. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De nem pszichésen. Egyszerűen nem esik jól. Szívesen megenném. Egész eddig szerettem a borsót, tököt, spenótot.

Egyik napról a másikra lett evészszavarom ?

2021. nov. 29. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Van barátod?

Azért kérdem mert ha a testhőd magasabb akkor nem lehet hogy terhes vagy?

Egyel akkor banánt amennyit csak bírsz vagy csinálj belőle tejes turmixot.

Persze ne ezt fogyaszd egész nap mert jól nem laksz vele 😛

Próbálj levest készíteni mert azt laktatóra lehet készíteni es hátha attól nincs hányingered.

Vegyél zabpelyhet es főzz belőle mondjuk bananos,vaníliás zab kását es nem csak jól laksz hanem meg egészséges dolgot is eszel

2021. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Van barátom és én is gyanakodtam először, de közben megjött a menstruációm. Így ez kizárva

Nem tudom mi lehet ez. Attól félek, hogy valami nagy bajom van, mert elég tartós ez a hőemelkedés.


Hát perpill most ettem par hagymakarikat rantva es rosszul vagyok.


Köszi a tippeket amúgy! Ez a zabpehely nem rossz ötlet.

2021. nov. 29. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

Csinálj tesztet szerintem és akkor biztosra mentél

Próbáld ki a zabpelyhet. Hátha beválik

2021. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!