Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha alig égetek el egész nap...

Ha alig égetek el egész nap valami kalóriát ,de sokat eszem édességeket, hogy lehet hogy nem hízok? Ráadásul izmos is vagyok, a hasam is kemény, karom is az. Pedig keveset sportolok is.

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok mulik a genetikan is. Baratnom is olyan, hogy 0-24-ben zabal es egy grammot nem hizott mar 14 eves kora ota, en viszont ha ranezek egy csokira, az maris +5 kilo :D

Irigykedem rendesen.

Es persze attol is fugg, hogy hany eves vagy. Minel idosebb az ember elvileg, annal konnyebben hizik.

2021. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm kétszer vacsorázik, és full zsíros, meg szénhidrátos cuccokat, akkor érzi magát elhízva, amikor 55 kiló, mozogni nem mozog nagyon...Én meg abajgatva vagyok anyós által, hogy jaj biztosan zabálok, meg süti (nem ehetek csomó mindent bizonyos okok miatt, de ezt mindig elfelejtik), miközben nagyrészt zöldséget eszem hallal és napi 10-15 km gyalogolok. Tudom, most tipikusan a kövér önmentegető dumát nyomom, de komolyan így van, még kajanaplót is vezetek. :D Teljeskörő kivizsgálásra kell elmennem úgy látszik.
2021. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!