Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok írni olyan nassolni...

Tudnátok írni olyan nassolni valókat, amik nem hizlalnak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy stresszevő vagyok, és hiába a pszichológus aki konkrétan evészavarokra specializálódott, továbbra is fennáll a probléma, bár nem annyira intenzíven. Személyre szabott diétát kaptam, főétkezéseknél sikerül megállnom, hogy ne érjem el a jóllakottság szintjét. A baj az evések között van, ugyanis rám tör az éhség, és chipstől kezdve a nápolyiig, minden szart zabálok. Erre a pszichológusom azt tanácsolta, hogy gyümölcsöt egyek, de az nem enyhíti a rágás iránti vágyamat. Egyszerűen rágcsálnom kell valamit. Mondanátok olyan rágcsát, amiben kevés kalória van, és nyugodt szívvel ehetem? Puffasztott rizsre is gondoltam, de elég magas a szénhidrát tartalma. Lényeg, hogy ropogjon.

2021. dec. 2. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszreszelékes répagolyó stb. Tele van a net egészséges nasikkal.
2021. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként rágógumi. De a legjobb az lenne ha elkezdenél sportolni. Rendbetenne fejben.
2021. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a natúr korpovitot szoktam rágcsálni.
2021. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sovány túróba szoktam édesítőt keverni, golyókat formázni belőle, és kókuszreszelékbe forgatni.
2021. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Ott a baj ezzel az egész étkezési marhaságokkal , mint írod hogy nem laksz jól.

Ha nem laksz jól rövidesen éhes leszel és mindegy mi , csak enni lehessen.

Én is így voltam ezzel , aztán megforditottam az egészet.

Jól lakok és nem kivánok semmit nagyon sokáig.

Tehát én reggel 8 óra felé megreggelizek, jó magyaros kolbászt, császárszalonna stb, és délutánig ráse birok nézni semmire.

Majd kb 4 órakor megint neki fogok és eszek.

Megint jó laktató kaját és semmi se hiányzik utána.

Régen én is alig ettek ilyen szar kaját és már egy óra múlv aolyan éhes voltam hogy mindegy mi, csak enni tudjak.

Jöhetett a nass, cukorka, csipsz, csoki a lényeg volt hogy egyek.

AZóta miót a én megforditottam ezeket és eszek rendesen, fogytam egy jó pár kilót és sose vagyok éhes, nincs ilyen falási rohamaim.

Hiába mondják a nagy okosok hogy milyen reform konyha , meg enni való.

A szervezetnek szüksége van mindenre, só, cukor, zsír és lisztre is.

2021. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Zöldségchips
2021. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mint mindig, most is felmerül a kérdés, hogy hogyan kerül a rengeteg chips és nápolyi kifogyhatatlan mennyiségben a konyhaszekrénybe?
2021. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7: hogy kerülne be? Úgy, hogy megveszem a boltban.

Többieknek köszönöm a választ, jó tippek, különösen a zöldségchips! :)

2021. dec. 3. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a szénhidrát hizlal. A pufi rizs egy teljesen jó választás, ha valamit rágcsálni akarsz és nem rágó.
2021. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as

Akkor nem a kajálással van a baj. Először ne vedd meg, utána nem lesz ilyen gondod.

2021. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!